Víta Vás jazyková škola Elliem

Jazyková škola Elliem bola založená v roku 2012. Školu zastupuje Elena Muráriková BA(Hons) - majiteľka a konateľka spoločnosti. Vyučovanie sa realizuje na báze individuálneho prístupu. Čo to v praxi  znamená? Individuálny prístup znamená v podstate to, že sa pri výučbe zameriavame na tú oblasť nemeckého jazyka, v ktorej by chcel dotyčný pracovať, či už je to gastronómia, opatrovateľstvo, strojárenský priemysel, stavebníctvo, všeobecná nemčina, konverzácie a pod..Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkam klientov.

Ďalej kladieme veľký dôraz na to, aby vyučovanie prebiehalo v príjemnej atmosfére, k čomu patrí samozrejme aj občerstvenie - káva, čaj, nealkoholické nápoje..

Nakoľko som niekoľko rokov žila v nemecky hovoriacich krajinách, viem aj ľudí pripraviť na život v týchto krajinách. Poznám dobre nemeckú kultúru, mentalitu a životný štýl v týchto krajinách. Ďalšou pridanou hodnotou je, že v rámci výučby poskytujeme aj bezplatné poradenstvo v oblasti nemeckého pracovného trhu.

Po úspešnom absolvovaní kurzu nemeckého jazyka a dostačujúcich vedomostiach z nemeckého jazyka, poskytujeme ďalšie služby v oblasti sprostredkovania práce do nemecky hovoriacich krajín. V rámci tejto činnosti spolupracujeme s rôznymi agentúrami, ktoré sa zaoberajú sprostredkovaním práce do nemecky hovoriacich krajín. Samozrejme spolupracujeme len so serióznymi agentúrami, ktoré sú overené a dôveryhodné.

Samozrejme netreba zabúdať ani na cenu za výučbu, ktorá je neporovnateľná s ostatnými jazykovými školami, ak zoberieme do úvahy aj pridané hodnoty, ktoré som uviedla.

Verím, že na základe vyššie uvedeného, oceníte výhody a kvality našej školy a navštívite nás v našich priestoroch na ulici Veľká Okružná 45, Žilina alebo nás budete kontaktovať prostredníctvom mailu: murarikova.elena@centrum.sk alebo na tel.č.: 0904972480.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

S priateľským pozdravom ostáva

 

 

Elena Muráriková BA(Hons)

majiteľka a konateľka s.r.o.