Víta Vás agentúra Elliem!

Agentúra Elliem vznikla v roku 2012.  Odvtedy prešla podstatnýn vývojom. Reprezentuje ju Elena Muráriková BA(Hons), majiteľka firmy. Predmetom jej činnosti sú prekladateľské a tlmočnícke služby, úradné preklady zamerané predovšetkým na nemecký jazyk ako aj vyučovanie nemeckého jazyka na báze individuálneho prístupu. V rámci výučby nemeckého jazyka poskytuje agentúra aj komplexné poradenstvo pre nemecký pracovný trh. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na preklady právnych a ekonomických dokumentov ako sú zmluvy, rôzne marketingové prezentácie atď.. Ďalšou špecializáciou sú technické preklady v oblasti automobilového priemyslu, strojárenského priemyslu, preklady rôznych technických dokumentácií atď..  Pri prekladoch využíva najmodernejšie technológie a postupy.
Taktiež Vám zabezpečíme úradné preklady rôznych dokumentov a listín ako sú napr.: register trestov, rôzne diplomy, vysvedčenia, technické osvedčenia a preukazy, faktúry za dovezené vozidlá, rodné, úmrtné, sobášne listy atď..
Veľký dôraz pri prekladoch sa kladie na odbornosť. Počas svojej existencie nadviazala agentúra spoluprácu s významnými spoločnosťami, ktoré podnikajú v rôznych oblastiach života.
Hlavnou víziou spoločnosti je čo najviac spokojných zákazníkov, kvalita, spoľahlivosť a serióznosť, čo sú aj podstatné znaky nemeckej  kultúry.
Naše služby:
- preklady a tlmočenie nemeckého jazyka - právne a ekonomické preklady, technické preklady
- kurzy nemčiny pre všetky stupne a skupiny ľudí - individuálny prístup, skupiny max. 2 osôb
- komplexné poradenstvo pre nemecký pracovný trh
-  úradné preklady rôznych dokumentov a listín - register trestov, diplomy, vysvedčenia, technické osvedčenia a preukazy, faktúry za dovezené vozidlá, rodné, úmrtné a sobášne listy.

Štítky

Novinky

Letné kurzy NJ

17.06.2014 16:29
Otvárame letné kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky ako aj pre ostatných záujemcov....

Pracovná cesta jún2014

26.05.2014 13:33
Milí priatelia, počas mesiaca jún budem pracovne odcestovaná v Nemecku. V prípade, že by ste ma...

Kancelária v Žilina

01.12.2013 13:25
Otvorili sme novú kanceláriu v Žilina na ulici Veľká Okružná 45. Nájdete nás v budove na 2....
<< 1 | 2